ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : جمعه 16 خرداد 1399
جمعه 16 خرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : شنبه 18 خرداد 1398     |     کد : 188186

امام جمعه بناب:

تمام مسائل و بحران های اقتصادی در سایه مقاومت قابل حل است

امام جمعه بناب گفت: تمام مسائل و بحران های اقتصادی در سایه مقاومت قابل حل است.

 امام جمعه بناب گفت: تمام مسائل و بحران های اقتصادی در سایه مقاومت قابل حل است.

به گزارش خبرگزاری مهر، حجت الاسلام شیخ مصطفی باقری بنابی ظهر امروز جمعه در خطبه های آیین عبادی سیاسی جمعه شهرستان بناب با بیان اینکه امروز ایران اسلامی یر ذره بین عقلای عالم قرار دارد؛ افزود: مسائل و فشارهای اقتصادی زودگذرند و آنچه ماندگار خواهد بود عزت و شوکت است که خداوند، پیامبر اکرم (ص) و تمام ائمه اطهار به آن وعده داده اند.

وی اذعان کرد: نباید برای مسائل جزئی در کشور به نظام، رهبری و مسئولان سوءظن داشته باشیم. امروز همانطوری که مقام معظم رهبری نیز کراراً به آن تأکید کردند، روز مقاومت است.

خطیب جمعه شهرستان بناب با اشاره به اینکه مؤمنین باید دائماً همدیگر را به صبر و مقاومت توجه داده و توصیه کنند؛ گفت: دنیا امروز به نظام اسلامی، مقام معظم رهبری و مردم ایران اسلامی با این دیدگاه نگریسته و می نگرد.

حجت الاسلام باقری بنابی همچنین با تأکید بر اینکه خداوند بعضی افراد و مسئولان متزلزل را مراقبت و هدایت کند؛ افزود: به حول و قوه الهی مساول و بحران های اقتصادی زودگذر بوده و در سایه مقاومت حل خواهد شد.

وی در بخش دیگری از خطبه های نماز جمعه با اشاره به ایام سالروز تخریب قبور ائمه (ع) و با عرض تسلیت این مصیبت به ساحت امام عصر (عج) بیان کرد: در هیچ دین و مذهب و آیینی به قبور انسان ها اهانت نمی شود.

امام جمعه بناب خاطرنشان کرد: در آن مقطع قبر شریف امیرالمؤمنین علی (ع) نیز برای مصون ماندن از این اقدام شوم یکصد سال و اندی مخفی ماند و متأسفانه انسان های کج اندیش همواره ریشه دارند و در سال های اخیر نیز قبور اولیای الهی مورد حمله داعشی ها قرا گرفت که اگر نبود تلاش های جوانان شما و مدافعان حرم، بزرگ ترین بلا در تاریخ اسلام رخ داده بود که جوانان ایران اسلامی با سپر قرار دادن جان های خود از ناموس ممالک اسلامی علی الخصوص از حرم ها دفاع کردند.

حجت الاسلام باقری بنابی با تجلیل از مقام شامخ شهدای مدافع حرم و نثار سلام و صلوات به ارواح طیبه آن شهدای گرانقدر، از تلاش های ارزشمند مدافعان حرم نیز تجلیل کرد.


نوشته شده در   شنبه 18 خرداد 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode