ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : شنبه 17 خرداد 1399
شنبه 17 خرداد 1399
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : سه شنبه 15 بهمن 1398     |     کد : 191026

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

شهادت سردار سلیمانی روح تازه‌ای را در رگ‌های انقلاب جاری کرد

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی، روح تازه‌ای را در رگ‌های انقلاب اسلامی جاری کرد که نشان از پویایی و اصالت انقلاب اسلامی است. مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی، روح تازه‌ای را در رگ‌های انقلاب اسلامی جاری کرد که نشان از پویایی و اصالت انقلاب اسلامی است.

 مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: شهادت حاج قاسم سلیمانی، روح تازه‌ای را در رگ‌های انقلاب اسلامی جاری کرد که نشان از پویایی و اصالت انقلاب اسلامی است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین حسن شعبانی عصر امروز در جلسه افتخار به گذشته و امید به آینده ویژه برنامه دیدار صمیمی انجمن‌های اسلامی تبریز با نماینده معزز ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز گفت: اکنون در شرایطی زندگی می‌کنیم که بعد از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در کشور، روح تازه‌ای در رگ‌های انقلاب اسلامی جریان یافت که این روح تازه نشان از پویایی و زندگی انقلاب اسلامی اصیل و شکوهمند است.

وی ادامه داد: این یوم الله به تعبیر مقام معظم رهبری، مسائل بسیاری را استنباط کرده و بیانگر این است که مردم از انقلاب اسلامی، آرمان‌های آن، قرآن، مسجد، شرع مبین و اسلام ناب محمدی خسته نشده‌اند بلکه آنچه که مردم را در برخی مواقع دلسرد می‌کند، ناحق کردن حق و پارتی بازی و فساد در بعضی دستگاه‌ها است که حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر حاج قاسم سلیمانی نیز بیانگر این نکته بوده است.

وی افزود: ما در انجمن‌های اسلامی تنها به دنبال این نیستیم که اسم انجمن‌ها در تابلوها ذکر شود بلکه انجمن‌های اسلامی به عنوان سنگری برای انقلاب اسلامی است که برای پویایی آن نیز تلاش می‌کنیم.

شعبانی بیان کرد: از جمله موضوعات مهمی که زمان بیشتری برای آن صرف می‌شود، ساماندهی و جهت دهی انجمن‌های اسلامی است و معتقدیم که انجمن‌های اسلامی جز معدود تشکل‌های است که به عنوان یک تشکل انقلاب اسلامی، مسیر خود را تغییر نداده است.

وی افزود: بعد از شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی، ۳۰۰ مراسم از سوی انجمن‌های اسلامی شهر تبریز برگزار شده است.


نوشته شده در   سه شنبه 15 بهمن 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode