ترکی | فارسی | العربیة | English | اردو | Türkçe | Français | Deutsch
آخرین بروزرسانی : سه شنبه 28 خرداد 1398
سه شنبه 28 خرداد 1398
 لینک ورود به سایت
 
  جستجو در سایت
 
 لینکهای بالای آگهی متحرک سمت راست
 
 لینکهای پایین آگهی متحرک سمت راست
 
اوقات شرعی 
 
تاریخ : چهارشنبه 21 فروردين 1398     |     کد : 187399

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی:

تروریستی خواندن سپاه نشانه ترس و ناتوانی دولت ترامپ است

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: تروریستی خواندن سپاه نشانه ترس و ناتوانی دولت ترامپ و افول آمریکا است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گفت: تروریستی خواندن سپاه نشانه ترس و ناتوانی دولت ترامپ و افول آمریکا است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سید شهاب الدین حسینی صبح امروز چهارشنبه در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت روز پاسدار و جانباز، اقدام دولت ترامپ در قرار دادن اسم سپاه پاسداران در لیست گروه‌های تروریستی را محکوم کرد.

وی با بیان اینکه سپاه پاسداران دستاورد بزرگ و ارزشمند انقلاب اسلامی ایران است، گفت: سپاه همواره حامی مظلومان منطقه بوده و برای همین آمریکایی‌ها از این نهاد ترس دارند و این موضوع نشانه ناتوانی دولت آمریکا است.

حسینی همچنین در این خصوص ادامه داد: قریب به چهل سال از صدور فرمان امام راحل، بزرگ پاسدار آرمان‌های انقلاب اسلامی مبنی بر تشکیل سپاه پاسداران سپری می‌شود و همواره در این سال‌ها آمریکایی‌ها از سپاه واهمه داشتند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی خواستار اقدام یکپارچه و منطقی و مقابله به مثل با این اقدام دولت آمریکا شد و ادامه داد: سپاه فرزند ملت و ملت پشتیبان سپاه است.

وی افزود: این اقدام آمریکا نشان داد ادعاهای دولت ترامپ برای مذاکره با ایران، تا چه حد پوچ و بی معنا است. این عمل ترامپ از سوی کشوری که خود بزرگترین حامی و پرورش دهنده گروه‌های تروریستی همانند القاعده، طالبان و داعش در جهان است، حقانیت سپاه پاسداران را نشان می‌دهد.

حسینی با اشاره به اینکه سپاه پاسداران نهادی از بطن مردم و محبوب تمام ملت ایران است و افتخارش این است که امامش می‌فرمود ای کاش من هم یک پاسدار بودم، گفت: سپاه یکی از ارکان نظامی و دفاعی و ارزشی جمهوری اسلامی ایران است و از لحاظ اعتقادی نیز همیشه حضوری فعال در بین مردم داشته است و ما نیز به تبع اماممان و ولی فقیه زمانمان خود را پاسدار اسلام و انقلاب میدانیم.


نوشته شده در   چهارشنبه 21 فروردين 1398  توسط   کاربر کلانتری   
PDF چاپ چاپ بازگشت
نظرات شما :
 
Refresh
SecurityCode